Українські легкоатлети, які навчаються і тренуються у США, провели серію успішних виступів минулого тижня. Зокрема, Мар’яна Шостак виступала в Болдері на турнірі ”Colorado-Indoor Practice Facility”.

На дистанції 400 метрів Мар’яна виборола третє місце з результатом 53,69. І наразі це найкращий час, показаний українками на цій дистанції у поточному зимовому сезоні.

Другий час у національному топ-листі сезону має Тетяна Харащук – з РВ 54,22, який вона продемонструвала на зимовому чемпіонаті України, вперше вигравши золото серед дорослих

Третя Катерина Карпюк з часом 54,29, який приніс їй перемогу на командному чемпіонаті України наприкінці січня. Певно Катерина могла покращити цей результат на зимовому ЧУ, якби не прикре падіння, що завадило їй фінішувати у видовищному забігу.

Відзначимо, що Мар’яна Шостак вперше цього сезону бігла 400 метрів на змаганнях.

“Перший старт на 400 – 53,69 сьогодні. Адаптація до високогірʼя штату Колорадо далась в знаки. Але наступний старт в усім улюбленому «the fastest track in the world” у Арканзасі. Тому рухаємось далі”, – поділилася атлетка враженнями на своїй сторінці у соцмережах.