Драматично розгорталися події у фіналі жіночої 400-метрівки – національна лідерка  на цій дистанції, Катерина Карпюк, впала на фінішній прямій. Тож медалі розіграли між собою три Тетяни.

Шансом приміряти золото дорослого чемпіонату України впевнено скористалася 22-річна Тетяна Харащук з Івано-Франківська. Фінальний забіг атлетка виграла з новим особистим рекордом  у приміщенні 54,22

Друге місце виборола Тетяна Мельник –  54,78. Бронза у Тетяни Безкровної (Безшийко) – 56,71.

Коментар у новоспеченої чемпіонки України взяла Жорстка Атлетика.

Тетяно, це твоя перша перемога на дорослому ЧУ які емоції?

Емоції… одразу після фінішу важко – це ж 400 метрів. Але емоції приємні, завжди приємно перемагати тим паче в такій боротьбі, в такому манежі!

Коли фінішувала, розуміла що Катерина Карпюк відпрацьовує фініш, бачила що вона наздоганяє?

Я бачила бічним зором, що вона мене доганяє, хотіла не пустити її, і дуже прикро що так сталося.

Як налаштовувалася на фінал, коли виходила на старт, з огляду на таку конкуренцію?

Я завжди налаштовуюся на перемогу. Але я розуміла, що вони сильніші, старші, і я боялася – я завжди боюся перед стартом, скільки б у мене стартів не було.

Які подальші плани?

Я вже планую готуватися до літнього сезону, побачимось на стадіоні!

Фото ФЛАУ

Олександр Погорілко підтвердив статус національного лідера на дистанції 400 метрів