City race – відносно нова дисципліна у спортивному орієнтуванні, яка впевнено захоплює прихильність орієнтувальників по всьому світу. І відчути “на власній шкірі”, що це таке всі бажуючі мають змогу останніми вихідними травня – якраз під час святкування дня міста Києва.

Особливістю такого формату змагань є видовищність та масовість. Часто city race проводиться у великих європейських містах та дає спортсменам можливість не лише продемонструвати рівень своєї майстерності, а й насолодитися унікальними туристичними локаціями.

В Україні такі змагання лише починають свій розвиток. Так, минулого року були проведені перші такі змагання KPI City Race, під час яких учасники не лише насолоджувались цікавою дистанцією, а й милувалися архітектурою старовинного університету НТУУ “КПІ”. Проводив ці змагання клуб “Север”.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Цього року організатори посилили свої потужності, об’єднавшись з клубом “Оріон”, і проводять KYIV City Race. Тепер змагання тривають два дні і переможець визначиться за підсумком балів, отриманих на обох дистанціях. Також цікаво, що в перший день змагання носитимуть статус Кубку України зі спринтів. Та й взагалі, організатори підготували масу приємностей для учасників змагань. Ось лише деякі з них:

  • перший день змагань відбудеться у надзвичайно мальовничому ботанічному саду, саме тут 10 років тому проходив фінал спринтерської дистанції Чемпіонату Світу! У 2007 найспритнішими виявилися легендарні Тьєрі Жоржу та Сімона Ніглі а хто стане найшвидшим у 2017?) до речі, вхід у ботанічний сад вільний!
  • другий день відбудеться у самісінькому центрі міста, саме для Kyiv City Race відкриють Золоті ворота, Михайлівський та Софіївський собори – всі клапани серця столиці;
  • для дистанцій задіяно 50! КП та постановщик МС Ігор Трухан вже перевірив усі точки, де стоятимуть пункти;
  • карти друкуються в поліграфії та ламінуються;
  • Kyiv City Race – дійсно міжнародна подія, вже зареєструвалися учасники зі Швейцарії та Молдавії;
  • наявні знижки для сімей та клубів від 10 чоловік;
  • кожен учасник отримає марку у подарунок, а переможці змагань ще й футболки;
  • поповнення особистої колекції спортивних фото 🙂

Це спортивне свято готує позитивна та натхненна команда на чолі з  Оленою Доценко (МСМК, призер ЧЄ з рогейну, директор та тренер КСО “Север”) та Володимиром Кудріним (суддя 1 кат., директор КСО “Оріон”). А допомагають їм кваліфіковані та досвідчені картографи, планувальники та судді: Кір’янов Віктор (до речі, він брав участь у розробці карт для ЧС та ЧЄ), Ткаченко Василь, Тесленко Михайло.

Тож всі, кому цікаво весело та активно провести останні вихідні весни запрошуються на подію з якісною спортивною складовою та унікальною культурною програмою!

Зареєструватися можна тут, але заявка триває до 23 травня. Положення та сайт змагань. Ну і сторінка заходу.

 

 

 

 

 

 

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів