Минулих вихідних у Белграді відбувся чемпіонат світу з кросу. у змаганнях жінок виправдала очікування фаворитка – 24-річна кенійка Беатріс Чебет. Атлетка  успішно захистила свій титул чемпіонки світу,  ставши першою спортсменкою серед жінок, яка виграла чемпіонат світу двічі поспіль, після Тірунеша Дібаби в 2006 році.

Беатріс зуміла подолати надзвичайно потужну конкуренцію своїх співвітчизниць – лише за 400 метрів від фінішу вона  відірвалася від Ліліан Касаїт Ренгерук, та перемогла з результатом 31:05. Ренгерук здобула  срібло з часом 31:08, а Маргарет Челімо Кіпкембоі завоювала бронзу за 31:09.

Чебет пояснила  чудову продуктивність ідеальною погодою, схожою на Кенію, і відмінною командною роботою.

«Непросто приїхати на чемпіонат світу і захистити свій титул, є велика відповідальність. Моєю метою було потрапити на подіум. Я відчував себе сильнішою за 500 метрів до кінця. Траса була такою гарною, погода була гарною, як у Кенії, дуже сонячною, а перешкоди були не такими важкими», – розповіла Беатріс.