Цієї суботи Вінничина приймала командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Тепла погода радо зустрічала легкоатлетів зі всієї країни, аби ті змогли випробувати свої сили по кросовій трасі, яку підготували їм організатори змагань.

Серед дорослих у жіночому заліку 5 км перемогу здобула Олена Коваль – 18:02, срібло забрала Іванна Пацула – 18:16, а бронза стала за Анною Шустовою – 18:26.

Досягнення не мають бар'єрів

У чоловічому заліку на 8 км першість завоював Артем Казбан, легкоатлет подолав дистанції за 24:34, срібло дісталось Дмитру Сіруку – 24:38, а бронзу повіз додому Роман Романенко – 24:50.

У категорії U16 на дистанції 1 км дівчата – перемогла Побережник Марія з показником 3:14, а на заліку 2 км юнаки – Довбиш Дмитро, його результат 6:26.

У категорії U18 на дистанції 2 км золото виборола Анастасія Уляницька – 7:01. Юнаки долали 3 км, тож переможним часом стали – 8:58 у виконанні Тараса Гешко.

Гордійчук Софія здобула першість у заліку юніорки U20, її час на дистанції 3 км – 10:47, а серед юніорів найсильнішим на 4-кілометровій дистанції став Альохін Віталій – 12:39.

Серед молоді U23 золоті нагороди збрали Марина Губаль – 5 км 18:58 та Алексій Писарев – 8 км 25:19.