Склад української команди на перший міжнародний АСЕ Battle Milе

Вже сьогодні, 23 вересня, у Брюсселі вперше відбудуться міжнародні змагання – АСЕ Battle Milе. Командна бігова гра, що зародилася в Україні, і розширює свої кордони. 

На дебютному міжнародному батлі жіночій і чоловічій командам Києва протистоятимуть бігуни з Брюсселя. Учасники розіграють призовий  фонд розміром 6,8к Євро.

Честь України захищатимуть 16 спортсменів, по 8 у жіночій та чоловічій команді відповідно. Так, до команди чоловіків увійшли провідні вітчизняні атлети на 800 та 1500 метрів, а саме Олег Миронець, Олександр Гонський, Дмитрій Ніколайчук, Євген Кузнєцов, Андрій Краковецький, Олег Каяфа, Василь Войтюк та Олексій Піднебесний. У жіночій команді змагатимуться доволі юні, але достатньо досвідчені атлетки: Тетяна Когут, Тетяна Чорновол, Ксенія Пироженко, Аліна Корсунська, Вікторія Шкурко, Анжеліка Бондар, Анна Жмурко та Дарина Омарова.

Нагадуємо, що ACE BATTLE MILE – це командні забіги, де професійні легкоатлети змагаються у своєрідних Батлах на одну милю. Метою цього турніру є формування нової субкультури та створення нового бігового формату командних змагань в Європі, залучення всіх груп населення, створення почуття єдності та командного духу серед учасників.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

За регламентом змагання проходитимуть у два кола. Якщо одна з команд здобуває дві перемоги у двох Батлах – вона визначається переможцем.  У випадку, якщо один Батл виграла Команда А, а інший Команда Б – переможець визначається швидшим сумарним часом двох Батлів. Крім того, визначаються найкращі індивідуальні результати у чоловіків, жінок та пар (учасник та Джокер), які на двох подолали одну милю з сумарно кращим результатом.

Читайте також цікаві життєві історії українських учасників АСЕ Battle Milе:

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів