Найтитулованіший британський бігун на довгі дистанції – Мо Фара, провів останні змагання в своїй кар’єрі.

Атлет, на рахунку якого чотири золоті олімпійські медалі, шість золотих та дві срібні медалі чемпіонатів світу, а також п’ять золотих та одна срібна медаль чемпіонатів Європи на дистанціях  5 000 і 10 000 метрів, завершив кар’єру у віці 40 років.

Офіційним прощанням з  професійним спортом став Великий Північний Забіг –  традиційний півмарафон, який Фара вигравав шість разів. Цього разу Мо фінішував четвертим із результатом 1:03,28. Однак отримав особливу увагу і тривалі овації глядачів змагань, на які вийшов з незвичайним номером “Sir Mo”.

“Біг – це все для мене, він врятував мене – відзначив Мо після заключної гонки, – Це дуже захоплююче, але тепер я можу піти, і насолоджуватися часом зі своєю дружиною та дітьми”

Також Фара додав, що є прихильником  футбольного клубу “Арсенал”, і хотів би працювати в ньому  після завершення своєї бігової кар’єри.

Разом з фіном Лассе Віреном, Фара єдиними спортсменами в історії, які вигравали дві золоті медалі на одній Олімпіаді (5000 і 10000 метрів), причому двічі до ряду.

Фара це вдалося в Лондоні-2012 і Ріо-2016.