Чемпіонка світу зі стрибків у висоту, Ярослава Магучіх, має невеличку перерву у щільному графіку стартів. 21-річна дніпрянка після перемоги на ЧС у Будапешті виграла етапи Діамантової ліги у Сямені та Брюсселі, а нині готується виступити у фіналі ДЛ у Юджині (США). Тож зіркова атлетка використовує час не лише для підготовки, а й для відпочинку – зокрема катається на картингу.

Відео, як Ярослава та її хлопець Назар Степанов, опановують екстремальну розвагу, опублікував батько хлопця – тренер з легкої атлетики Сергій Степанов.

До речі, Ярослава надає перевагу активному відпочинку – цього літа вже ділилася в Instagram спуском на зіплайні.

Нагадаємо, що фінал Діамантової ліги відбудеться 16-17 вересня в Юджині (США). Ярослава п’ять разів цього року брала участь в етапах ДЛ, і на всіх виборювала нагороди. Здобула золото у Рабаті, Сямені та Брюсселі, а також була бронзовою призеркою у Лозанні та Монако.

Ярослава Магучіх: Трохи розчарована, що не вдалося оновити особистий рекорд