Вже завтра, 19 серпня, у Будапешті розпочнеться Чемпіонат світу з легкої атлетики. Першим з українців вийде на старт Сергій Світличний, який змагатиметься у спортивній ходьбі на 20 кілометрів – початок змагань о 9:50 за київським часом.

Цей сезон став проривом для 29-річного атлета – вперше за останні 4 роки (і вдруге в своїй кар’єрі) він став чемпіоном України. Національні змагання в Івано-Франківську Сергій виграв з часом 1:23:51 – це найкращий результат сезону Світличного.

Особистий рекорд Сергія складає 1:21:36. Такий час він показав 2020 року на відкритому чемпіонаті Туреччини зі спортивної ходьби.

Цього року на міжнародній арені Світличний виступав двічі – на міжнародному турнірі в Литві був п’ятим (1:23:48) а на командному чемпіонаті Європи – 15-м (1:24:28)

У змаганнях рівня чемпіонату світу український скороход участі ще не брав, тож дебютуватиме в Будапешті. Як і у випадку з жіночими 20 км с/х, медальні сподівання у чоловіків можуть здійснитися лише за результату близькому до національного рекорду України – 1:18.37, який з 2014 року належить Руслану Дмитренку. З огляду на це, і 82-гу позицію Сергія в міжнародному рейтингу, розраховувати на медалі складно, тож побажаємо Сергію показати щонайменше SB, а краще PB!