В Австрії завершився другий об’єднаний Чемпіонат світу з гірського бігу та трейлу, де українські атлети змагалися в трьох дисциплінах:

“Короткий трейл” (45 км, + 3,200 м /- 2,772 м) – читати тут;
“Довгий трейл” ( 87 км, + 6.500 м /- 6.300 м) – читати тут;
“Класичні гори” (дорослі: всього 13,7 км, +781 м/-781 м)

Нашу збірну на дистанції “класичні гори” представляло троє атлеток і всі фінішували, а отже маємо окрім індивідуального ще й командний залік. Поки не серед команд-призерів, втім, будемо сподіватися, – ще все попереду!

Результати фінішерів:

• Олена Коваль – 1:17:12 (51 місце)
  • Тетяна Давиденко – 1:30:58 (90 місце)
  • Ольга Гавлицька – 1:31:35 (91 місце)
Олена Коваль, Тетяна Давиденко та Ольга Гавлицька

Олена Коваль, чемпіонка України 2023 року з гірського бігу (вгору-вниз), поділилася своїми враженнями після фінішу:

Досягнення не мають бар'єрів

«Я не можу сказати, що біглося дуже важко, бо після фінішу зрозуміла, що сили бігти ще були. По дистанції напевно я “схалявила” друге коло. Розуміла, що в гору я буду програвати всім, і треба відпрацьовувати спуски, оскільки швидкість в мене є!

Стартували ми чомусь дуже пізно – аж в 14:00. Було дуже жарко та й парило. Не вистачало води, попила воду аж на 7-у км.

Чесно кажучи, не скажу, що мала змогу повноцінно займатися підготовкою до Чемпіонату світу з гірського бігу. Тренувалася у себе на Житомирщині, бігала на стадіоні та кроси в лісі, а ще було багато ОФП».

Також читайте про те, як у квітні Олена Коваль виграла п’ятірку в рамках Київського півмарафону:

Олена Коваль про перемогу та майбутні плани: «Це випробування, після якого нічого не страшно!»