Після низки високих результатів першого змагального дня Різдвяних стартів-2018, другий день турніру видався ще більш вражаючим.

Так, головною подією у манежі КШВСМ став новий молодіжний рекорд України у приміщенні зі стрибків у висоту від Юлії Левченко, для якої стрибки у київському манежі стали дебютними цього сезону.

І хоча напередодні Юля розповіла, що підготовка була плідною і вона в повній бойовій готовності випробувати свої сили, в той же час призерка ЧС-2017 зізналась, що завжди страшенно нервує перед цим стартом і цей рік не став винятком.

Основні суперниці срібної призерки чемпіонату світу-2017 – киянка Ірина Геращенко та Юлія Чумаченко з Миколаєва – залишили Левченко у секторі наодинці з планкою вже після позначки 1.92. Геращенко стала на цих змаганнях другою (1.89), а Чумаченко – третьою (1.86). А от Юлія Левченко продовжила штурмувати висоти, і з третьої спроби їй підкорилися 1.97 (що наразі є другим результатом світового рейтингу і підтвердженням нормативу на ЧС в приміщенні-2018 у Бірмінгемі). Це на один сантиметр краще за попередній молодіжний рекорд України для приміщень, який ще 24 роки тому встановила Ірина Михальченко.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Ми не оминули нагоди поспілкуватися з нашою давньою знайомою, гостею другого ефіру  Жорсткої Атлетики, та тепер вже екс-рекордсменкою України серед молоді в закритих приміщеннях Іриною Михальченко:

“Це чудова новина, я вітаю Юлію! Так починати сезон це грандіозно, думаю у неї є всі шанси стрибнути взимку вище 2 метрів, буду вболівати за неї!

Соромно зізнатися, але я навіть не знала, що у мене був молодіжний зимовий рекорд, тож виходить я знайшла його і одразу втратила, але лишились приємні відчуття, що він, виявляється, був цілих 24 роки!

І справді, в 94-му, у віці 22 років в Банській Бистриці я показала 1,96, але тоді ніхто не говорив що це рекорд!”

Жорстка Атлетика також приєднується до привітань і зичить Юлі наснаги на нові злети – в усіх значеннях цього слова.

За матеріалами ФЛАУ.

Фото GettyImages

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів