Свята ще навіть не закінчились, а розширений манеж на Березняках вже відкрив свої двері для першого старту Нового Року – традиційним і таким приємним Різдвяним стартам-2018.

Відкриття минулого року, юний стрибун з жердиною Владислав Малихін розпочинає сезон з серйозного результату рівня міжнародника – 5,60. Були у Владислава і спроби повторити власний рекорд і навіть покращити його, але ні 5:72, ні 5:70 не піддались атлету.

Ще один результат рівня МСМК в перший день змагань показала наддосвідчена Анна Плотіцина на своїй коронній 60-ці з бар’єрами. 8:08 – саме такий результат записала Анна до свого активу вже на першому старті сезону. Варто зазначити, що минулого року на цих же змаганнях Анна показала скромніші 8:18, але вже за два місяці по тому в Белграді Анна встановила особистий рекорд 7:92, коли стала четвертою в фіналі європейської першості, тож сьогоднішні 8:08 безсумнівно можна занести в актив спортсменці.

У чоловіків на найкоротшому бар’єрному спринті одноосібне лідерство тримав Артем Шаматрин, двічі по 7,97 в забігу та фіналі було достатньо для перемоги. Трохи пізніше Артем зробив невеликий аналіз гонки:

Не дуже задоволений виступом. В попередньому колі гарно відпрацьовував між бар’єрами, виходило вкладати потужність в кожен крок, але на бар’єрах трохи зависав, затягував перехід. Зрозуміло, перед фіналом вирішив сконцентруватися на переході бар’єрів, так і зробив, з бар’єрами все вийшло, але дуже втратив між ними. Тож, вийшли два зовсім різних старти, тепер лише б поєднати успішні елементи з двох і можна побігти швидко”.

В секторі для стрибків у довжину змагалася титулована Ольга Саладуха, проте показаний в п’ятій спробі результат далекий від рівня Ольги – 6,19, та цього було цілком достатньо для перемоги. Другою ж стала невтомна Аліна Шух з результатом 5,99.

Також варто відзначити появу на доріжці після перерви Анни Рижикової (Ярощук). Сьогодні їй не було рівних на дистанції 400 метрів – 54,34 вона показала в 3 забігу, а вже в наступному забігу на старт вийшла Тетяна Мельник і в заочній боротьбі показала час на 5 десятих гірше, в результаті – 54:82.

Інформація буде доповнюватись по мірі публікації фінішних протоколів, слідкуйте за оновленнями.