Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань у різних вікових категоріях відбулися минулого вікенду у Конча-Заспі. 29-річна метальниця молота Ірина Климець підтвердила статус лідерки України у цьому виді, вигравши сьогодні національний чемпіонат серед жінок. У найкращій спробі Ірина показала результат 69,86, і цього разу потішила кількістю вдалих спроб, на відміну від нещодавнього Кубка Європи, де здійснила лише один вдалий кидок, посівши у підсумку 14 місце.

Змагання серед чоловіків виграв Гліб Піскунов, який оновив найкращий результат поточного сезону – 70,29. Причому з чотирьох спроб вдалими для Гліба були дві, а ще двома він вирішив не користуватися.

Також відзначимо результат 15-річної уманчанки  Поліни Дзерожинської, яка нещодавно представляла Україну на Кубку Європи, змагаючись серед спортсменок до 23 років. Цього разу Поліна змагалася в категорії U18 (молот 3 кг) і переконливо виграла з найкращим результатом поточного сезону – 65,83. Причому всі п’ять вдалих кидків юної молотоборки були за 60 метрів, а тричі молот залітав за позначку в 65 метрів!