Перший у своєму роді Фестиваль бігових вихідних, організований компанією ASICS, стартував у п’ятницю (5 квітня) ввечері швидкісними забігами на 5 і 10 км навколо міста Париж.

Понад 100 спортсменів ASICS, у тому числі Ейліш МакКолган, Адель Мечал і Надя Баттоклетті, вийшли на стартовий трек, який видався досить швидким.

На 2,5-кілометровому колі, що стартував і закінчувався в Пале-Рояль, було встановлено три національні рекорди та 20 особистих рекордів, які були затверджені Всесвітньою легкою атлетикою.

• Надія Баттоклетті встановила рекорд Італії на 10 км – 31:19.
  • Мохамед Ісмаель з Діджбуті побив свій власний національний рекорд на дистанції 5 км на дві секунди, показавши час 13:32.
  • Австрійка Джулія Майєр також побила рекорд на 10 км з часом 32:28.
Досягнення не мають бар'єрів

У забігу на 10 км серед чоловіків перемогу здобув Джемаль Імер з Ефіопії, який зрівнявся зі своїм PB 27:43. Відстаючи від нього Хілларі Кіпкоч з Кенії (27:44), третім фінішував Вінсент Кібет ​​(27:48).

Була напружена боротьба за золото у жіночіх перегонах на 10 км, яка стартувала на одній стартовій лінії з чоловіками.
Лікіна Амебау з Ефіопії стала переможницею, обійшовши свою суперницю на секунду – 29:56, а Лоіс Чемнунг відповідно завоювала срібло за 29:57, третьою фінішувала кенійка Міріам Чебет (30:41).

На дистанції 5 км серед чоловіків перемогу здобув Хагос Гебрхівет з Ефіопії з результатом 13:24. Мохамед Ісмаель, поновивши рекорд своєї країни, фінішував другим, а іспанець Адель Мехаал посів третє місце – 13:34.

Керолайн Ньяга перемогла у жіночій гонці на 5 км зі значною перевагою 14:40, а Джой Чептоєк (15:03) і Белінда Чемутаї (15:05) з Уганди фінішували другою та третьою.

Джерело: athleticsweekly