Сьогодні у Глазго стартував чемпіонат світу з легкої атлетики у приміщенні. Україну представляють на змаганнях шестеро атлетів, і сьогодні вболіваємо за трьох наших дівчат.

У ранковій програмі змагалася багатоборка Юлія Лобан. Атлетка, яка цієї зими виконала норматив МСМК, встановивши особистий рекорд у п’ятиборстві – 4537 очок.

Це другий чемпіонат світу в кар’єрі 23-річної багатоборки. 2022 року в Белграді вона посіла 10 місце.

В Глазго Юлія стартувала з результату 8,54 в бігу 60 метрів з бар’єрами, у загальному заліку цей час був восьмим і приніс їй 1008 очок.

У стрибках у висоту Лобан була сьомою, з найкращим результатом поточного сезону 1,76, набравши 928 очок.

В заключному виді ранкової програми, штовханні ядра, українка показала четвертий результат серед всіх учасниць – 13,90, додавши собі 787 очок. Таким чином після трьох видів програми Юлія Лобан має 2723 очок, і знаходиться на п’ятій проміжній позиції, це на 160 очок менше, ніж у лідерки – фінської атлетки Саги Ваннінен – (2883).

Сьогодні о 21:15 Лобан змагатиметься у стрибках у довжину, а о 23:30 в бігу на 800 метрів.

Також сьогодні, о 21:41 на нас чекає фінал жіночих стрибків у висоту, де Україну представляють Ярослава Магучіх, Юлія Левченко.