У Ризі відбувся відкритий Кубок з легкої атлетики Riga indoor Cup. У секторі стрибків у довжину конкуренцію латвійським атлеткам склала українка Ірина Нерубальщук.

В найкращій спробі Ірина стрибнула на 6,23 і стала переможницею Кубка. Тиждень тому Нерубальщук тріумфувала на іншому турнірі в Латвії, де також перемогла у стрибках у довжину та була четвертою на 60-метрівці.

Особистий рекорд 25-річної харків’янки у секторі стрибків у довжину  складає 6,57. Однак в активі є і стрибок рівня МСМК – торік на ЧУ в Луцьку Нерубальщук в кваліфікації показала  6,64, але цей результат не увійшов до її офіційної статистики через вітер.

Український спринтер виграв міжнародні змагання в Польщі та оновив особистий рекорд