11 лютого 2024 року у Нью-Йорку відбудеться один з найвідоміших легкоатлетичних турнірів планети у приміщенні – Millrose Games. Організатори називають його головною у світі подією з легкої атлетики в приміщенні! І з цим важко посперечатися, адже змагання проходять вже 116 років – таким стажем мало який турнір на планеті може похвалитися.

Днями Millrose Games повідомили, що у 116-му турнірі візьме участь чинна чемпіонка світу зі стрибків у висоту, переможниця Діамантової ліги – українка Ярослава Магучіх. 

“Чемпіонка світу 2023 року зі стрибків у висоту українка Ярослава Магучіх дебютує в Millrose Games  11 лютого.

Магучіх щойно завершила зірковий сезон 2023 року, у якому 21-річна атлетка стала чемпіонкою світу, відзначившись найвищим стрибком сезону на планеті, та кубком Діамантової ліги. Вона доповнила свій вражаючий набір медалей на відкритому повітрі після того, як завоювала срібні медалі на Чемпіонатах світу 2019 і 2022 років і бронзову Олімпійську медаль у Токіо в 2021 році.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Протягом останнього року вона дуже активно виступала за використання спорту як платформи для сприяння миру та поінформованості про те, як війна спустошила Україну”, – йдеться в анонсі участі Магучіх у нью-йоркських змаганнях.

Для довідки: Millrose Games вперше відбулися 1908 року, коли співробітниками універмагу Джона Ванамейкера була створена спортивна асоціація Millrose Athletic Association. Протягом майже 100 років Millrose проходив у легендарному Медісон Сквер Гарден, де зробили свій шлях такі легенди спорту, як Лорен Мерчисон, Пааво Нурмі, Імонн Коглан, Шеріл Туссен, Карл Льюїс, Джекі Джойнер-Керсі, Бернард Лагат та багато інших. 

З 2012 році Millrose Games проходять у  The Armory –  сучасному об’єкті, який отримав славу «Найшвидшої траси у світі». 

Ярослава Магучіх знялася у щемному ролику проти війни

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів