Чинна чемпіонка зі стрибків у висоту, бронзова призерка Олімпійських Ігор Ярослава Магучіх постійно демонструє свою активну громадянську позицію, і в Україні та закордоном багато розповідає російську агресію в Україні.

Днями Ярослава поділилася у своєму Instagram соціальним роликом, знятим медіа-холдінгом 1+1. 

На фоні зруйнованого будинку у рідному Дніпрі Магучіх вкотре акцентує увагу на неприпустимості участі російських та білоруських спортсменів у міжнародних змаганнях, та вимагає зупинити геноцид українського народу. 

“Спортсмен за своєю суттю сильна і непохитна людина, але вже більше року українські спортсмени виходять на старт зі скорботою – у кожного з них розбите серце яке болить за Україну.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

За  тих, у кого відібрали життя росіяни, за тих, кого позбавили щастя бути з рідними. 

У цьому будинку через російську ракету загинув український боксер Заслужений тренер України Михайло Кореновський. До трагедії він святкував день народження своєї доньки. Ще один тато, якого не стало. 

Я закликаю всіх підтримати заборону для Росіян та білорусів на участь у спортивних змаганнях. Вони зухвало демонструють, що підтримують свою армію, а отже і геноцид українського народу. 

Ми маємо зупинити безжальне вбивство українців – мовчання вбиває”, – каже Ярослава Магучіх.

Як повідомляє 1+1, Ярослава Магучіх стала  амбасадоркою масштабної комунікаційної кампанії “Спорт проти війни”, яка реалізовується 1+1 media з метою заклику до бойкоту росіян і білорусів у великому спорті.

Знімання нового відеоролика проходили в місті Дніпро біля житлового будинку, по якому було здійснено ракетний удар військами рф в січні 2023 року. Внаслідок атаки було знищено цілий під’їзд багатоквартирного будинку. Відомо про 80 поранених і 46 загиблих, серед яких – український боксер, заслужений тренер України Михайло Кореновський.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів