Сьогодні зранку у Тайбеї завершився чемпіонат світу з 24-годинного бігу, де честь України захищали четверо спортсменів – Андрій Ткачук, Валерій Шажко, Сергій Степко, та єдина жінка – Олена Шевченко.

Чинна рекордсменка України у добовому бігу Олена Шевченко, вирушаючи на  змагання розповідала, що для ультраранерів цей чемпіонат світу – як Олімпіада для інших спортсменів. Але одеситка була серйозно налаштована дати бій, та підняти прапор України у Тайбеї.

Конкуренцію українській спортсменці склали 247 учасниць. Олена впевнено трималася в першій десятці протягом всієї дистанції, а під кінець змагальної доби знайшла в собі сили на ривок, та забігла до числа призерок!

Досягнення не мають бар'єрів

За добу, а точніше 23 години 56 хвилин 53 секунди вона подолала 254,463 кілометри. Цей результат приніс їй срібну нагороду чемпіонату світу і став новим рекордом України серед жінок в жінок в добовому бігу! Попередній рекорд також належить Олені, і складав 240,438 кілометра.

Чемпіонкою світу стала японська спортсменка NAKATA MIHO, яка за добу пробігла 270,363 км, третя полька PATRYCJA BEREZNOWSKA –  249,541 км.

Відзначимо, що Олена Шевченко стала першою жінкою в історії України, якій вдалося вибороти медаль чемпіонату світу з добового бігу!