Українці Марина Немченко і Микола Мевша днями успішно виступили на острові Мартиніка (французька колонія в Карибському морі). Обом бігунам вдалося піднятися на п’єдестал пошани престижного місцевого півмарафону Фор-де-Франс 2023.

Марина Немченко виграла півмарафон з часом 1:16,07, обійшовши місцеву зірку Сесілію Мобушон.

Микола Мевша цього разу фінішував третім, з часом 1:06:16. Про враження атлетів, від спекотного старту в умовах карибського клімату читайте за посиланнями.

Цікаво, що окрім старту організатори передбачили для українців програму відпочинку, а також запросили стати зірковими гостями місцевої школи.

“Це було щось схоже на зустріч з олімпійцями. Діти ставити багато питань, намалювали для нас плакат, зробили медалі.

Питали про все: улюблена їжа, колір, чи дотримуватися дієти, яке у нас хобі, улюблений вид мʼяса, чи слухаємо музику перед стартом, про кросівки, як налаштовуємось, через що сумуємо…яким ще видом спорту займаємось і займались…як потрапили в спорт.

Вони хоч і маленькі, але кмітливі” –  ділиться враженнями Марина Немченко.

Нагадаємо, цього сезону українська легкоатлетична пара зібрала солідний комплект нагород європейських змагань, в тому числі командне золото Варшавського марафону. Змагання на острові Мартиніка були для них передостанніми в сезоні – остаточно завершать змагальний рік різдвяним забігом в Австрії.

Микола Мевша та Марина Немченко поділились емоціями від командної перемоги у Варшаві