Одна з лідерок збірної України зі стрибків у висоту, Юлія Чумаченко, дала інтерв’ю сайту Tribuna.com, де розповіла про свій режим тренувань і харчування, поділилася улюбленими вправами, а також розповіла про свій блог в Instagram. Юлія одна з найактивніших легкоатлеток у соцмережах, і має 125 тисяч підписників. Навіщо їй блогерінг, та чи багато часу займає активне ведення сторінки – Чумаченко розповідає в інтерв’ю.

Як прийшла ідея вести блог?

“Я і досі не завжди розцінюю це прям як блог. Це в першу чергу моя особиста сторінка. Якщо маю натхнення щось зробити, показати своє життя, свої тренування або змагання, то я це роблю, але настрій є не завжди. Я не буду насильно виходити в ефір.

Була прикольна історія цього року, коли я відчула натхнення і вирішила розповісти про свою поїздку. Я вирішила, що людям буде цікаво, бо зараз не всі можуть поїхати кудись за кордон, а я поділюся власними враженнями. І так вийшло, що спочатку я 10 годин стояла в автобусі на кордоні, потім я спізнювалася на літак.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

І настільки було невчасно розпочато. Це був просто «найприкольніший» блог в моєму житті. Після цього я вирішила вже викладати тільки якісь найяскравіші моменти.

Спочатку мені сподобалася ідея кожен день публікувати одну світлину, щоб самій потім можна було передивитися свої враження. Але через тиждень я зрозуміла, що не таке вже і цікаве в мене життя, я не знала, що виставляти і почала просто робити цікаві дописи. Це вже дійсно як робота, бо потрібно у це вкладати свій час та робити все регулярно.

Я намагаюсь розповідати не тільки про спорт. Але важко самій знімати. Коли тренуєшся сама і твій тренер ще і каже, щоб ти надіслала йому відео в Миколаїв, то можна зняти, як робиш якісь вправи на місці. Просто ставиш телефон і знімаєш, як працюєш зі штангою, але у людей в інстаграмі вже складається враження, що я якась штангістка. І якось воно вже не дуже весело.

Якщо це якісь бігові вправи або стрибкові, то я ж не буду на передню камеру знімати: «Добрий день, я стрибаю». 

Це важко, коли ти сам, бо нема кому сфотографувати або знати відео. Буває відсутність контенту через те, що немає оператора” – розповідає Юлія Чумаченко.

Нагадаємо, цього року Чумаченко  дебютувала на чемпіонаті світу у Будапешті, але вийти до фіналу Юлія не змогла.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів