Чотири українки змагаються сьогодні за вихід до фіналу чемпіонату світу у секторі стрибків у висоту. Три з них – досвідчені учасниці ЧС – Ярослава Магучих, Ірина Геращенко та Юлія Левченко. Четверта – дебютантка світової першості Юлія Чумаченко.

Миколаївська стрибунка змагалася у кваліфікаційній групі В. Юлія стартувала з висоти 1,80, яку взяла з першої спроби, а 1,85 підкорила з другої другої. На жаль планка 1,89 цього разу залишилася для Чумаченко непідкореною – всі три спроби виявилися невдалими.

Цього сезону найкращий результат Чумаченко 1,92. Що не вдалося сьогодні – Жорстка Атлетика запитала у Юлії в мікст-зоні.

Ти до сьогодні не брала участі у Чемпіонаті світу, наскільки відрізняється від тих міжнародних змагань, де стартувала раніше?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

100 відсотків це просто небо і земля у порівнянні з іншими турнірами. Коли ти на Чемпіонаті світу, це зовсім інше. Особисто для мене було велике хвилювання, дуже масштабний старт, дуже-дуже багато емоцій, переживань, хвилювань, сьогодні було мені трошки важкувато впоратися з ними –  щось не вийшло так, як хотілося. 

Ти казала, що сама неочікувала свого потрапляння на ЧС?

Я кожного разу дуже цього хочу, і дуже до цього йду цілеспрямовано. Але навіть цього разу, коли я посіла третє місце Чемпіонат України, і мене нагородили, повісили медаль – я не могла повірити, точно це я, ви впевнені, я їду 100%?

Як вважаєш, що не вдалося сьогодні?

Не змогла заспокоїтися, бо фізично можна, готова добре, а проблема лише в голові – є якась невпевненість, складно повірити що я дійсно тут знаходжуся. Звісно я дуже засмучена, через такий не дуже високий результат.

Була інформація, що ти мала травму цього сезону?

Є травми звичайно як у всіх, так це заважає, але це не виправдання!

Фото: Жорстка Атлетика

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою підтримки та розвитку української легкої атлетики!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів