Чемпіон світу з кросу Джейкоб Кіплімо з результатом 41:05 повторив найкращий результат світу на дистанції 15 км  та переміг на NN Zevenheuvelenloop (Забіг семи холмів) у нідерландському Неймегені  в неділю, 19 листопада.

Угандієць був змушений пропустити чемпіонат світу з легкої атлетики в Будапешті та чемпіонат світу з шосейного бігу в Ризі через травму. Він повернувся до змагань наприкінці жовтня, здобувши перемогу на турнірі Cross Country Tour Gold в іспанській Атапуерці.

У Немегені Кіплімо здобув перемогу та зрівнявся з найкращим результатом у світі, встановленим п’ять років тому його співвітчизником Джошуа Чептегеєм.

Незважаючи на те, що 41:05 є найшвидшим результатом у забігах на 15 км, Кіплімо зафіксував 15-кілометровий спліт на рівні 40:27, коли він встановив світовий рекорд у півмарафоні в Лісабоні 2021 року.

Своєю чергою, рекордсменка світу з  стипльчезу Беатріс Чепкоеч стала переможницею жіночого забігу, перетнувши фінішну лінію з часом 47:12.