Чинна чемпіонка світу зі стрибків у висоту, 22-річна Ярослава Магучіх, стала героїнею обкладинки осіннього номера Vogue Ukraine Edition

Як розповіли в журналі – зйомки проходили закордоном. А Ярослава представлена на фото у незвичних образах.

В інтерв’ю Магучіх розповіла, що завжди вірила у свій успіх в спорті:

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

“Я завжди була впевнена, що спорт — це моє, — без вагань відповідає Ярослава. — Школяркою, коли тільки тренувалась і не мала нагород, мені було важко пояснити вчителям, чому я пропускаю заняття: спортивні збори сприймалися ними як хобі. Але я знала, що це не так і що сперечатися зараз немає сенсу. Коли в мене все вийде — пересуди самі минуть. Я найперше змагаюся сама із собою, прагну перевершити себе, бо знаю, що саме маленькі щоденні успіхи наближають до великої мрії”, – розповіла Ярослава в інтерв’ю Vogue.

Тож сьогодні легкоатлетка отримує задоволення не лише від результатів, а й від самого процесу змагань:

 “Я кайфую від атмосфери стадіону, коли збираються глядачі, які прийшли подивитися твій виступ, коли всі на одній хвилі, — це підносить. На перших змаганнях я нервувала, але згодом навчилася опановувати хвилювання. Зрештою, тут треба повторити те, що ти робив мільйони разів на тренуванні. Але трапляються випадки, коли розумієш: ось момент, до якого ти ріс психологічно, і саме зараз треба вигравати. Поїздка на чемпіонат світу з легкої атлетики була особливою — і для моєї країни, яка переживає важкі часи, і для мене особисто. Я відчула, що прийшла та мить, коли я маю брати золото”, — зізнається спортсменка.

Також Ярослава Магучіх розповіла в інтерв’ю модному глянцю, що перемога на чемпіонаті світу у Будапешті була для неї найщасливішим моментом в житті. Наступні дві мети – золото Олімпійських Ігор та встановлення нового світового рекорду.

“Коли долаєш два метри, підняття планки на кожен сантиметр дуже сильно відчувається і важко дається. Але немає меж досконалості — на тренуваннях відпрацьовуємо кожну деталь”, – каже Ярослава.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів