Читати англійською

Чемпіонат світу з бігу по шосе у Ризі був дебютним й унікальним не лише для професійних атлетів, а й для аматорів. Вони також мали змогу випробувати свої сили пліч-о-пліч з спортсменами світового рівня. Так досить символічно, що у масовому забігу на одну милю взяв участь засновник бігової гри з командного бігу на одну милю Ace Battle Mile – Юрій Піднебесний. Варто зазначити, що минулого вікенду українська гра дебютувала на європейській арені, де у бельгійській столиці відбувся турнір Mile of Brussels.

Жорстка Атлетика зустріла Юрія в Ризі та поспілкуватися про майбутнє Ace Battle Mile.

Пане Юрію, які у вас враження від першого в історії чемпіонату світу з бігу по шосе?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Так, я біг одну милю разом з Battle Mile, так що все супер. Дуже задоволений! Я ще не такий старий, тому в якийсь день ще джокером пробіжу Battle Mile. 

Розкажіть про змагання, які нещодавно відбулись у столиці Бельгії?

Дуже класно провели змагання в Брюсселі, отримали гарний відгук від атлетів. Радий за команду АВ Київ, яка перемогла команду АВ Брюссель, що фактично є збірною з європейських атлетів з Іспанії, Італії, Португалії та Польщі. Задоволений нашими хлопцями та дівчатами, вони молодці!

Яке майбутнє очікує Ace Battle Mile?

Зразу скажу, що подальше майбутнє в нас фантастичне! Наступна презентація – в Лондоні, тому запрошую всіх. Ми будемо проводити другі міжнародні змагання  9-10 березня в приміщенні. Візьмуть участь 4 професійні команди: Рим, Париж, Лондон і Київ. Сподіваємось, що наші й там будуть перемагати!

Сьогоднішню подію організовує World Athletics, і ви тут, напевно, ж не просто так. Можете привідкрити завісу і розповісти чи плануєте щось спільно з WA?

Так, у Ризі відбулася конференція з позастадіонних видів змагань. Я мав дуже класні зустрічі, вдалося переговорити з Себастіаном Кое щодо колаборації – його промова була спрямована саме на це. Тож, я до нього підійшов і презентував Ace Battle Mile, а він познайомив мене зі своїми менеджерами World Athletics, тому маємо контакти та вже будемо реалізовувати якісь спільні ідеї. Думаю, це буде чудова колаборація.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів