В заключний день чемпіонату Європи з легкої атлетики серед майстрів, що проходив в італійському місті Пескара, бронзову медаль здобув Валентин Ліпіч.

61-річний українець змагався в секторі для потрійного стрибка, де виграв бронзову медаль з поміж сімнадцятьох учасників. У своїй другій спробі кам‘янчанин показав найкращий результат 10 метрів і 64 сантиметра, програвши лише італійцю Фабріціо Фінетті (11,11) та хорвату Браніміру Самаку (11,10), які здобули золото й срібло відповідно.

Цікаво, що Валентин, котрий в шкільні роки займався легкою атлетикою, відновив заняття спортом лише 8 років тому, проте це не заважає йому вже кілька сезонів поспіль успішно представляти Україну на міжнародному рівні.

Загалом на цій континентальній першості Україна здобула 33 нагороди та посіла 19-те місце в командному заліку.