В заключний день чемпіонату Європи з легкої атлетики серед майстрів, що проходив в італійському місті Пескара, бронзову медаль здобув Валентин Ліпіч.

61-річний українець змагався в секторі для потрійного стрибка, де виграв бронзову медаль з поміж сімнадцятьох учасників. У своїй другій спробі кам‘янчанин показав найкращий результат 10 метрів і 64 сантиметра, програвши лише італійцю Фабріціо Фінетті (11,11) та хорвату Браніміру Самаку (11,10), які здобули золото й срібло відповідно.

Цікаво, що Валентин, котрий в шкільні роки займався легкою атлетикою, відновив заняття спортом лише 8 років тому, проте це не заважає йому вже кілька сезонів поспіль успішно представляти Україну на міжнародному рівні.

Досягнення не мають бар'єрів

Загалом на цій континентальній першості Україна здобула 33 нагороди та посіла 19-те місце в командному заліку.