Упродовж десяти днів кращі майстри змагалися в італійській Пескарі в рамках чемпіонату Європи серед ветеранів.

Однією з головних героїнь цієї першості стала 76-річна Антоніна Тишко. Українська легкоатлетка, яка виступає у категорії W75, здобула три золоті медалі у спортивній ходьбі.

Спочатку Антоніна стала найкращою на 5000 м с/х (детальніше тут), потім на вдвічі довшій дистанції – 10 км с/х (детальніше тут), а в передостанній день турніру рекордсменка світу взагалі продемонструвала гроссмейстерский результат – вигравши третє золото на 20 км с/х з результатом – 2:36:07.

Досягнення не мають бар'єрів

Варто зазначити, що українка єдина серед усіх учасниць, хто зміг завершити дистанцію. Адже дві її конкурентки: німкеня та француженка були дискваліфіковані.

Загалом Україна посіла 19-те місце в медальному заліку з 33-ма нагородами, з них: 8 – золотих, 16 – срібних та 9 – бронзових.