Лідер українських чоловічих стрибків у висоту, Андрій Проценко, вчора завершив сезон на фінальних змаганнях Діамантової ліги в Юджині (США). Андрій фінішував на п’ятому місці, показавши в найкращій спробі результат 2,20.

Цього сезону Проценко  не зміг наблизитися до своїх результатів 2,30+, й найвище стрибав 2,28. А у фіналі Чемпіонату світу у Будапешті, посів 11 місце (2,25). Попри це сезоном досвідчений атлет задоволений, про що написав в своєму Instagram:

“Сезон видався чудовий. Я всім задоволений, хоча і багато чого не вдалося. Ця сторінка написана, перевертаємо та продовжуємо писати далі”, – поділився  з підписниками Проценко.

Жорстка Атлетика вирішила запитати у Андрія про його сезон:

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Так сезон пройшов без досягнень, але плавно та рівномірно, а головне без травм. Є розуміння чого не вистачило так що будемо намагатися у наступній підготовці виправити. 

Важко уявити як і де буде проходити підготовка до наступного сезону. Але я вдячний усім військовим, що у мене є така можливість – тренуватися.

Де цього сезону Вам стрибалося найліпше?

Найліпші стрибки були: на кваліфікації Чемпіонату світу (там Андрій показав свій SB 2,28, – прим.ред).

Які плани на відпочинок?

Поки планів не маю, але точно для дітей щось придумаємо, аквапарк чи басейн. Бо літо скінчилося, а вони води не бачили.

Нагадаємо, Андрій Проценко – дворазовий фіналіст Олімпійських ігор (Лондон 2012 – 8 місце, Ріо-де-Жанейро 2016 – 4 місце), бронзовий призер чемпіонату світу 2022 і срібний призер чемпіонату світу у приміщенні 2014, багаторазовий призер чемпіонатів Європи.

До того ж має солідний досвід змагань у фіналах ДЛ – виступає на цих змаганнях понад 10 років. Андрій вигравав фінал Діамантової ліги 2019 року та був другим 2021-го, а торік посів четверте місце.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів