Троє українців змагаються сьогодні у ранковій програмі п’ятого дня Чемпіонату світу. Зокрема, на дистанції 800 метрів боролися за вихід до півфіналу Ольга Ляхова та Наталія Кроль.

Ольга Ляхова стартувала у п’ятому забігу. Зачепитися за групою лідерок Ользі не вдалося, більшу частину дистанції вона пробігла на сьомій позиції, але на фінішній прямій зуміла поборотись, і в підсумку стала шостою – 2:03,11. Нагадаємо, цього сезону найкращий результат спортсменки на 800-метрівці – 2:01,79.

Наталія Кроль виступала у сьомому забігу. Лідерка українського сезону не змогла наблизитися до свого SB, і з часом 2:01,62 стала лише сьомою в своєму забігу. У поточному сезоні Наталія має найкращий результат 1:59,77, з яким виграла золото ІІІ Європейських ігор у Польщі.

Таким чином обидві українки не потрапили до півфіналу ЧС.