У кваліфікації бігу на 400 метрів з бар’єрами сьогодні відбиралися до півфіналу дві українки – Вікторія Ткачук  з другого місця в своєму забігу (55,05), а Анна Рижикова з третього, проте з кращим часом (54,70). Для 33-річної атлетки, яка на початку сезону думала про завершення кар’єри – чудовий результат. З цим і привітали Анну у мікст-зоні журналісти Жорсткої Атлетики:

Аню, вітаємо з виходом у півфінал. Ви сьогодні класно здолали всі бар’єри. Це виглядало впевнено і спокійно.

Так, за сезон це був найпевніший біг, без грубих помилок. Звісно, тренер знайде недоліки – він все бачив (посміхається, прим-авт.). Але нема таких грубих помилок, те над чим ми працювали останні два тижні на тренувальному зборі, вже все виправлено. І тому я дійсно рада, що біг склався дуже добре, і зараз здається, що легко. Подивимось, як я завтра буду себе почувати. Але зараз все добре. 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

На початку сезон не все виходило, як вдалося виправити помилки?

Це, по-перше, завдяки майстерності тренера, який завжди витягує мене зі всяких ситуацій. І, по-дуге, за підтримки  моєї команди – і української команди, і моїх вболівальників,  і команди мого агента, і спонсора. Дійсно було приємно, коли перший старт я зробила, і побачила на табло жахливий результат, дуже розчарувалася – хотіла їхати додому і все закінчувати. Але я не почула жодного поганого коментаря в свою адресу. На той момент ніхто мені нічого поганого не сказав, всі написали слова підтримки. Я сховала свої сльози подалі, впряглася і почала працювати. І ви бачите динаміку результатів – з кожним стартом я виправлялась, виправлялась і сьогодні маю більш-менш хороший рівень.

Як сьогодні атмосфера, ак стадіон? 

Класна доріжка – я люблю Mondo. Вона зазвичай на великих змаганнях Олімпійських Іграх, Чемпіонатах світу – в Токіо така була, і в Досі. В Орегоні була інша, тому мені  там не сподобалось. А тут на стадіоні все добре – вітру нема, погода супер. Якщо порівнювати з SB у Лондоні, той біг мені дався значно важче, ніж сьогоднішній. Класно, мені тут реально подобається і я сподіваюся що завтра  зможу ще покращити!

Фото: Жорстка Атлетика

Матеріал створено за підтримки Puma Ukraine з метою підтримки та розвику української легкої атлетики!

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів