В яких кросівках бігає автор «Низького Пульсу» – Євген Годун?

Жорстка Атлетика продовжує досліджувати екіпірування українських атлетів. Ми вже розповідали про те, які кросівки обирають легкоатлетки Наталія Стребкова (тут) і Ольга Ляхова тут), але бігають у нас не лише професіонали, але й любителі.

Тож, ЖА вирішила розпитати програміста, автора подкасту «Низький Пульс» та бігуна-аматора Євгена Годуна, скільки ж пар йому потрібно для «бігового щастя»?

Як виявилося, людина, яка пробігла 5 Мейджорів, використовує всього-на-всього 4 пари. Це Puma Foreverrun Nitro та Nike ZoomX Invincible Run другого і третього покоління для повсякденних кросів, а на швидких роботах віддає перевагу Nike Zoom Fly 4.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Також Євген зізнався, що третю версію Invincible він «ще вкатує та використовує під настрій», оскільки придбав їх зовсім нещодавно, бо їхня друга генерація та 36-ті Nike Zoom Pegasus є одними з найм’якших кросівок.

Євген Годун намотує кола стадіону в Nike Zoom Pegasus 36

Для стартів Жені подобаються Nike ZoomX Vaporfly Next% та Nike Zoom Fly FK, в останніх він збігав свій найшвидший марафон за 2:46:30, а в докарбонову епоху атлет був безмежно закоханий в Adidas Adizero Adios 3.

Євген Годун фінішує Сумський півмарафон в Adidas Adizero Adios 3

З приводу кросівок, які не виправдали очікувань, то у Годуна таких пар було кілька, першою з них є 38-ма генерація найвідомішої моделі американського бренду Nike – Zoom Pegasus.

«В них одразу болять ноги, навіть коли просто ходиш!»

Також, у Жені був негативний досвід з японським брендом Asics:

«Не пам‘ятаю модель, швидше за все якісь старі Kayano. Вони були дуже важкі і ноги в них ледве піднімалися».

Читайте також наш огляд карбонових кросівок Puma Fast-R Nitro:

Хочеш побігти швидше – купи ці кросівки, або історія знайомства з карбоновими PUMA FAST-R NITRO

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів