22-річний дискобол Олексій Кирилін виграв молодіжний чемпіонат України в Івано-Франківську, показавши результат – 57,76. Черкащанин більш ніж на 4 метри випередив найближчого конкурента Олександра Титаренка (53.54) з Сум.

Результат Кириліна перевищив і норматив на молодіжний чемпіонат Європи (54.50). Тож тепер атлет готуватиметься представити Україну у фінському Еспо 13-16 липня.

Цього сезону Олексій вже виступав у складі національної збірної на  Кубку Європи з метань (11-12 березня, Португалія), де українці посіли перше місце у командному заліку. У змаганнях чоловіків Олексій Кирилін тоді посів восьме місце у групі B (56.39 м).

Думками з приводу франківського чемпіонату України та планами на поточний сезон, Олексій поділився з Жорсткою Атлетикою.

Досягнення не мають бар'єрів

Вдалося показати кращий результат сезону, виконав норматив на молодіжну Європу  – задоволений?

Результатом не задоволений, знаю що можу набагато краще, але досі не можу реалізуватися, багато проблем в техніці, які намагаюся виправити якомога скоріше до Європи.

Що скажеш про конкуренцію в секторі молодіжного чемпіонату?

В секторі в першу чергу змагаюся з самим собою, за результатами інших спортсменів не слідкую. Найближчий конкурент був Олександр Титаренко, який показав дуже класний результат, як для його вікової категорії.

Які головні завдання ставиш перед собою на цей сезон?

Завдання номер один реалізувати всі свої можливості на Чемпіонаті Європи серед молоді.

Читайте також інтерв’ю дружини Олексія – Валерії Іваненко-Кириліної  (тут), та інших учасників молодіжного чемпіонату Європи – Микити Барабанова (стаття тут) і Андрія Васильєва (за посиланням).