Українські легкоатлети продовжують здобувати медалі на Всесвітніх іграх серед людей з порушенням інтелектуального розвитку – Virtus Global Games 2023, що проходять у французькому Віші з 4 до 10 червня.

Павло Волуйкевич. Фото з соцмереж

Вчора, 8 червня, Павло Волуйкевич виграв бронзу на 1500 метрах з результатом 3:55,33, а сьогодні українець став найкращим на дистанції 5000 метрів – 14:54,76.

«Цей шлях був дуже нелегким, а саме в теперішній наш час, місце і результат достойні поваги. Високі результати в спорті залежать від тісної взаємодії між учнем і тренером, а дистанційне тренування вимагає від спортсмена більшого прояву сили волі, характеру та боротьби на дистанції. Вітаю тебе, Павло!» – написав у соцмережах тренер чемпіона – Олег Озарко.

Відео бронзового забігу українця шукайте в нашому Telegram-каналі.

Медалістами цих Всесвітніх ігор стали херсонка Людмила Даниліна (тут), світовий рекордсмен Макс Коваль (тут) та  вінничанин Антон Комаровськийтут).