На недільному чемпіонаті Європи зі спортивної ходьби українська жіноча команда завоювала не лише срібло, про яке читайте тут, а й бронзу на дистанції 35 кілометрів.

Найшвидшою з українок в Подєбрадах стала Василина Сидорчук (2:54:35), яка фінішувала сьомою. Аліна Цвілій замкнула першу десятку з результатом 2:59:45, а Валентина Нявко (2:59:45), для якої це був лише другий старт після дикрету, фінішувала тринадцятою.

«Змагалося непогано. Результат міг би бути кращим, якби середину дистанції пройшла трішки стриманіше, оскільки закислилася і не змогла перебрати, щоб втримати той темп», – сказала Валентина в коментарі Жорсткій Атлетиці.

Командне золото дісталося іспанкам, які й забрали весь п’єдестал пошани на жіночих тридцяти п‘яти кілометрах.