Поки бігуни зустрічаються на безлічі крутих забігів у Європі та по всьому світу, організатори цих івентів також влаштовують власні тусовки задля зміцнення і розширення цього “вірусу”, що захоплює дедалі більше людей – БІГУ.

Так, у чеській столиці в дні проведення одного з найсильніших і найшвидших стартів в Європі на 10 км – BIRELL GRAND PRIX PRAHA, відбулася Європейська бігова бізнес-конференція.

У рамках заходу було оголошено про створення нової міжнародної бігової серії, що зветься SuperHalfs.

Серія об’єднає п’ять одних з найпопулярніших і найгарніших півмарафонів світу у: Лісабоні, Празі, Копенгагені, Кардіффі і Валенсії. П’ять великих міст, п’ять подій світового класу, відібрані виходячи з їх якості, популярності, місця розташування та їх політики щодо сталого розвитку.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Планується, що учасники цих забігів отримають доступ до спільноти SuperRunner, що включає: гарантовані реєстрації, спеціальні стартові номери з пріоритетом старту, оригінальний мерч, віртуальний паспорт SuperRunner, супер медаль (після завершення серії) і можливість побачити свої імена в Залі слави SuperHalfs.

Таким чином, учасники SuperHalfs зможуть подолати найкращі забіги в історичних містах на унікальних та швидких трасах. Усі вони мають Gold Label від IAAF, а троє з них були господарями останніх Чемпіонатів світу з напівмарафону.

Щоб розпочати свою бігову подорож бігуни повинні зареєструватися на будь-який із забігів на SuperHalfs у 2020 році. Після завершення першого – учасники отримуватимуть SuperPassport і після кожної гонки з’являтиметься електронний штамп у особистому “документі” спортсмена. Всі комунікації будуть цифровими, а бігуни матимуть 36 місяців, щоб завершити серію.

«Господарі SuperHalfs запропонують бігунам найкращий досвід, одночасно зобов’язавшись покращити екологічну стійкість. Кожна подія буде прагнути зменшити власний викид вуглецю із спільною метою стати найбільш соціально відповідальною серією напівмарафонів у всьому світі “, – заявив Карло Капальбо, президент RunCzech.

Читайте також: Заради чого RunCzech жертвує 4-ма IAAF Gold Labels і до чого тут EuroHeroes та українці?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів