Цього літа на нас чекає чергове унікальне ультрамарафонське звершення! Троє відважних і добре знайомих нам бігунів з команди Trekking Team долатимуть 500 кілометрів за 10 днів із фінішем у столиці на День незалежності.

Коли, як і де

Розпочнеться це дійство 15.08 у м. Ковель (Волинська обл.), а закінчиться 24.08 у Києві.

Весь захід буде розбитий на 10 ультрамарафонських забігів по 50 км протягом 10 днів поспіль. Рух команди пролягатиме з Волині до столиці України. Кожен ультрамарафонець у складі команди Trekking Team” подолає дистанцію 500 км

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

У рамках забігу спортсмени проводитимуть зустрічі з молоддю, відвідають історичні пам’ятки, а сам забіг зніматимуть на відео, у тому числі з квадрокоптера, для подальшого створення фільму про ультрабігунів та біговий рух України.

В Ковелі, Луцьку, Рівному, Житомирі, Коростишеві, Київі до команди будуть приєднуватися спортсмени з місцевих бігових клубів!

А 23-го серпня на День Прапору України команда завітає в Ірпінь до військового шпиталю, щоб привітати захисників незалежності України зі святом та передати подарунки від організаторів та партнерів.

Назва проекту

Назва QUEEN & TREK KING – це данина королеві спорту, легкій атлетиці, і королю легкої атлетики, бігу, оскільки саме біг є найпопулярнішим з усіх видів спорту в легкій атлетиці. На думку організаторів, це актуально, бо в останні роки в Україні біг набирає все більшої популярності!

Команда

  • Майстер спорту України з легкої атлетики, член збірної команди України з добового бігу Олена Шевченко,
  • Чемпіон України з бігу на 100 км Ігор Саханда
  • Ультрамарафонець Володимир Сковородка, котрий увійшов у Книгу рекордів України як перший пожежний, що пробіг марафон у повному бойовому спорядженні у 2018 році!

Весь час супроводжуватимуть ультрамарафонців Ігор Мишко (організатор) та Вадим Булик (відеозйомка та монтаж).

Зарошуємо усіх слідкувати за перебігом проекту на офіційній сторінці у Facebook та підтримувати ультрамарафонців наживо!
Ми ж зичимо всій команді сили та натхнення здійснити задумане!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів