Командний Чемпіонат Європи з багатоборства 2019 запам’ятається для 22-річного білоруського атлета Віталія Жука золотим проблиском. Досить непогана згадка про Україну та Луцьк, особливо зважаючи на доволі серйозну конкуренцію від естонця Майсла Уйбо та іспанця Хорхе Уренія та фактичне вирішення долі перемоги на заключному виді змагань бігу на 1500 метрів. Таким чином, з сумою 6297 балів, що на 57 більше від суми естонця Уйбо, Віталій Жук тріумфував на першому в історії чемпіонаті Європи, який проходив в Україні, а точніше в Луцьку, на оновленому стадіоні Авангард.

Усміхнений та позитивний Віталій поділився короткими коментарями з Жорсткою Атлетикою.

Віталію, як тобі змагання, як Луцьк в цілому?

Луцьк ще не встиг подивитись (посміхається, прим. ред). А змагання гарні й стадіон гарний, хоча тут і гуляє вітерець по сторонам, але в цілому все відмінно, мені подобається.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Вперше в Україні? Тут схоже на Білорусь?

Так, в Україні вперше, ну і зрозуміло в Луцьку також. Я особливо поки нічого не бачив, лише готель та стадіон, але по великому рахунку все так само.

Віталію, головне питання, які установки отримав від дружини перед командним ЧЄ? (дружина Віталія легкоатлетка Ірина Жук, стрибки з жердиною, рекордсменка Білорусі, PB 4,67)

Не здаватись і йти до кінця. Певно ця установка йти до кінця була найбільш цінною. Ну і авжеж дати команді максимальну кількість балів. І певно найважливіше для мене, це не підвести її в секторі для стрибків з жердиною, адже дещо незручно, коли дружина стрибає вище. Хоча я і маю трохи кращий особистий рекорд, але в загальному стрибаємо ми на рівні.

А цікаво, доводиться вам стрибати разом, на тренуваннях наприклад?

Ні, разом ми не стрибаємо, мені було б дещо незручно і негарно програвати дружині  (посміхається, прим. ред)!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів