Дарина Слобода переможниця командного чемпіонату Європи з легкоатлетичного багатоборства, який проходив на луцькому стадіоні Авангард! Дарина була лідером змагань ще за результатами першого дня, а в другий не відпустила свою перевагу, і навіть навпаки, наростивши відрив від найближчої переслідувачки на 136 балів, Дарина оновила свій особистий рекорд з сумою 6165 балів, що на 61 бал краще від її попереднього найвищого результату.

Жорстка Атлетика поспілкувалась з Дариною, яка все ще була загорнута в Український прапор після переможного фінішу на континентальній першості.

Дарино, ти очікувала таке?

Я вірила просто в себе, і здається, моя віра мене не підводить. Насправді, я дуже рада своїм особистим рекордом, але після змагань все одно у мене будуть до себе претензії.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Після вчорашнього дня дуже боязкі були очікування сьогодні, але сьогодні впоралась також з усіма видами, у списі особистий рекорд.

Щось мій коронний вид 800 м трошки мене підвів. Було з ким бігти, але я мабуть віддала всі сили на другу спробу у стрибках у довжину, яка, на жаль, була невдалою із заступом, але вона була дуже далекою.

Дарино, ось зараз вже можна привідкрити завісу таємниці, які ж були твої цілі на даний чемпіонат? В балах, місцях, розкажи, на що ти сподівалась коли їхала до Луцьку.

Я готувалася, насправді, показати більший результат, ніж я маю зараз, тому що цей результат не може мені забезпечити участь у Чемпіонаті Світу. Я насправді хотіла набрати більшу суму очок, але буквально якісь маленькі невдачі, і якісь долі секунд, долі десятих, долі сотих відділили мене від цього результату.

Тобто однією з цілей був норматив на Чемпіонат Світу? І ти відчуваєш в собі сили показати цей результат, набрати необхідну суму очок (6300)?

Так, я відчувала ці сили в собі вчора і сьогодні, але все таки дечого у мене напевно не вистачає, якщо я зараз не маю бажаного результату.

Яке значення для тебе має те, що чемпіонат проходить в Україні, в Луцьку?

Насправді, мені було спокійніше і коли я їхала на розминочне поле вулицями Луцька, Україноюю. Мене це дещо заспокоювало і додавало впевненості, тому що дещо дивно було бачити всіх цих суперників в Україні. І, як кажуть, рідні стіни допомагають. Тим більше в мене була така чудова група підтримки: моя мама, сестра, звичайно ж тренер також, вона завжди зі мною. Мене дуже всі підтримували і я їм дуже вдячна.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів