Вже вдруге поспіль Кубок Європи з бігу на 10000 метрів пройшов в Лондоні в рамках змагань унікального формату – “Ніч рекордів”. Унікальність даних змагань полягають в особливому форматі проведення забігів, всі атлети, в тому числі любителі, розділені на 4 групи по силі, а найсильніші, в тому числі і учасники Кубку Європи, зосереджені в 2-х найсильніших групах. Ще однією особливістю даних змагань є розміщення вболівальників у безпосередній близкості зі спортсменами на доріжках, лишаючи спортсменам 3-4 доріжки, таким чином досягається живий коридор, який безперервно підтримує стаєрів протягом всіх 25 кіл дистанції.

Найвище місце серед українців здобула Дар‘я Михайлова, вона стала 8-ма з підсумковим часом 32:27,41, що є оновленням її PB та виконанням нормативу МСМК! Проте, Дар’я лишилась незадоволеною власним виступом, далі пряма мова атлетки:

Мої емоції відразу після фінішу – я засмучена. Хотілось вже бігти по справжньому швидко, а я просто зробила ще один малесенький крок вперед. Але, напевно, це на краще, це опустило мене з небес на землю і дало мені зрозуміти скільки праці ще треба виконати. Треба вкалувати, планомірно і сильно, забути про все і всіх і просто вкалувати. Я відчуваю, що ще два-три роки сильної роботи і проживання в Кенії цілком змінять моє тіло і мою свідомість. І я готова. Все або нічого!

22 та 23 місця відповідно зайняли Ольга Котовська з часом 33.01,96, що став оновленням її особистого рекорду, та Валерія Зіненко з результатом 33.05,24. Таким чином українки зайняли високе 4-те командне місце серед європейських збірних.