22 лютого у манежі Львівського державного університету фізичної культури відбулися змагання стрибунів у висоту – ХХ міжнародний турнір “Меморіал Олексія Дем’янюка”.

Ювілейний турнір зібрав зірковий склад учасників. Окрім титулованих українців до міста Лева завітали й гості з закордону: Філіп Мрчіч з Хорватії та ізраїльтянка Даніель Френкель. Також поруч з відомими атлетами в програмі були змагання для юних спортсменів-початківців.

Перемогу у чоловіків на велику радість місцевих вболівальників із результатом 220 см здобув львів’янин Вадим Кравчук. Другий – чемпіон світу 2005 року Юрій Кримаренко – також 220 см, поступившись переможцю за спробами. Аж три спортсмени стали «бронзовими» призерами: Дмитро Яковенко (Кропивницький), Андрій Ковальов (Херсон) та Дмитро Нікітін (Житомир) – 215 см. «Чоловічого» рекорду (232 см) цього разу не вдалося побити.

У жінок головна боротьба розгорнулася між майстрами спорту міжнародного класу  киянками Юлією Левченко та Іриною Геращенко. І тут рекорд не встояв: Левченко єдина і з першої спроби взяла рекордну висоту 196 сантиметрів та на сантиметр оновила досягнення турніру. Переможниця спробувала штурмувати 198 см, але, не судилося… Геращенко забрала  срібло зі стрибком на 194 см. На третьому місці з результатом 183 см – харків’янка Лілія Клінцова.

Зазначимо, що змагання проводяться в пам’ять відомого українського спортсмена Олексія Дем’янюка, майстра спорту Міжнародного класу, учасника ХХІІ олімпійських Ігор, який трагічно загинув у 1999 році.