Японський висотник Тобе Наото, якому буквально кілька тижнів тому підкорився національний рекорд – 2,35 м, починає показувати зуби та характер своїм суперникам. В Дюссельдорфі на змаганнях 14th PSD Bank Leichtathletik Meeting Düsseldorf 2019 в рамках IAAF Indoor Tour Тобе вміло розправився зі своїм конкурентом китайцем Ванг Ю, який до слова встановив національний рекорд Китаю на цих змаганнях – 2,34 м.

Нервовий початок, перша висота 2,20 лише з третьої спроби, але потім тактика та 2,34 з першої спроби приносять Тобе перемогу на останніх в цьому сезоні змаганнях серії IAAF Indoor Tour.

Жорсткій Атлетиці випала унікальна нагода поспілкуватись з японським рекордсменом одразу після його нагородження.

Тобе, дві невдалі спроби на початковій для тебе висоті, що це було, що ти відчував?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Чесно кажучи, я відчував себе спустошеним, тому що за плечима вже було чимало змагань. Але на третю спробу я прокинувся і взяв висоту! 

Як тобі спроби на висоті 2,36, яку ти з Вангом намагався взяти сьогодні?

Мені сподобалось суперництво і атмосфера була надзвичайна, але я трохи нервував, тож не показав жодного успішного стрибка.

Тобе, в Японії дуже популярним є марафон, і рекордсмену в марафоні дають величезні призові, скажи, за твій національний рекорд у висоті ти отримав мільйон доларів?

Так, марафон в Японії дуже популярний, і тому там такі великі призові. Авжеж я отримав винагороду за рекорд, але не таку велику. Насправді я навіть не знаю скільки це в доларах.

Але ж можна сказати, що ти тепер національний герой в Японії?

Мабуть так (посміхається, прим. ред.). Але я не зупиняюсь на цьому, адже відчуваю, що маю потенціал стрибати ще вище!

Наступного разу Тобе вийде в сектор вже на азійській першості в Досі, а поки дивіться його переможний стрибок з Дюссельдорфу

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів