Cтали відомі переможці Kyiv Battle 2019

2 та 3 лютого вже втретє найсильніші атлети України та країн ближнього зарубіжжя зібралися у столичному комплексі “АККО Інтернешнл” для того аби, позмагатися за звання найкращого кросфітера Kyiv Battle 2019.

У відбірковому турі взяло участь майже 400 атлетів. Серед них були українці та представники із 14 країн світу, таких країн як Польща, Велика Британія, Туреччина та інші.

Цього року вперше перемогу одержав іноземний спортсмен – 21-річний Ульдіс Упеніекс із Латвії, який наразі посідає 12 місце у рейтингу 2018 Reebok Crossfit Games Europe Regional.

“Це була справжня боротьба, адже були сильні конкуренти. Проте я не дуже втомився і почуваю себе прекрасно. Хочу подякувати усім суддям, адже вони професійно виконували свою роботу, та організаторам за комфортну зону відпочинку атлетів, за трансляцію на екранах, а глядачам – за підтримку” – поділився враженнями переможець Kyiv Battle 2019 Ульдіс Упеніекс.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Під час турніру учасникам було запропоновано 5 комплексів вправ для професіоналів та 4 для аматорів для перевірки фізичної підготовки. Комплекси включали підтягування махом, ходьбу на руках, виходи на кільцях та турніку, підйоми корпусу на римському стільці, вправи на гребному тренажері та інше. Саме завдяки такому різноманіттю вправ можна визначити підготовку атлетів до виконання різного ступеню складності вправ та витривалості.

За підсумками першого дня лідерські позиції впевнено тримали Ульдіс Упеніекс та Мар’яна Федоренко в категорії «Професіонали», Коваленко Артем та Васьків Ірина в категорії «Аматори». Проте для деяких атлетів цей день змагань став останнім, адже лише 40 атлетів із категорії “Професіонали” та 40 із “Аматори” були допущені до другого дня турніру.

Другий день був не менш напруженим та емоційним за перший: запекла боротьба почалась вже з першого комплексу вправ і тривала до останньої секунди змагань, проте лідери першого дня впевнено тримались на своїх позиціях. А от справжня боротьба тривала у чоловіків професіоналів за друге місце: Володимир Тисанюк та Сергій Гуменюк йшли пліч-о-пліч майже увесь турнір. Володимир тримався впродовж трьох комплексів на другому місці, але вже після четвертого його конкурент Сергій Гуменюк посунув його на третю сходинку рейтингу.

Серед жінок професіоналів напруженої боротьби за перше місце не було, адже Мар’яна Федоренко із самого початку змагань здобула високі бали, і навіть отримання “нуля” за виконання останньої схеми не завадило їй залишити конкуренток позаду та стати триразовою переможницею Kyiv Battle.

«Я щаслива бути втретє частиною цієї грандіозної, неймовірної яскравої події та боротися з найсильнішими атлетами нашої країни. За цим турніром майбутнє! І хочеться продовження” – прокоментувала свою участь в Kyiv Battle 2019 Мар’яна.

Переможцями в категорії «Професіонали» стали:

Чоловіки: 

1-е місце – Ульдіс Упеніекс (474 бали)

2-е місце – Гуменюк Сергій (428 балів)

3-е місце – Тисанюк Володимир (416 балів)

Жінки: 

1-е місце – Мар’яна Федоренко (429 балів)

2-е місце – Григоревська Алла (419 балів)

3-е місце – Кропивець Світлана ( 398 балів)

Переможці в категорії «Аматори»:

Чоловіки:

1-е місце – Коваленко Артем (372 бали)

2-е місце – Стриженок Дмитро (319 балів)

3-е місце – Берест Костянтин (319 балів)

Жінки:

1-е місце – Тишковець Ольга (335 балів)

2-е місце – Тоцька Яна (331 бал)

3-е місце – Березуцька Олександра (330 балів)

Коментувала телевізійну трансляцію змагання абсолютна чемпіонка світу з фітнесу та багаторазова призерка турнірів з кросфіту Оксана Оробець.

Традиційно головним суддею турніру був чемпіон світу, п’ятикратний чемпіон України з пауерліфтингу та сертифікований CrossFit Judge Антон Галагуз.

Третій міжнародний турнір з кросфіту Kyiv Battle 2019 об’єднав 60 професійних атлетів та 60 аматорів, які протягом двох днів змагалися за призовий фонд у розмірі 160 тисяч гривень та річний контракт з титульним спонсором Reebok.

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів