Жіночій естафеті 4 по 400 метрів не вдалося виправдати сподівання уболівальників. Протягом сезону конкуренція за місце в команді була дуже високою. Багато спортсменок показували непогані результати, тож, не дивно, що для багатьох уболівальників місце у фіналі чемпіонату Європи не здавалося чимось захмарним.

Склад естафети на перший раунд видався цього разу дещо експериментальним і був визначений буквально за годину до старту. До бойової трійки: Катерина Климюк, Анастасія Бризгіна та Тетяна Мельник приєданалася Марія Миколенко, яка чудово проявила себе на бар’єрній 400-метрівці.

Однак, не все склалося, як гадалося. Дівчата увесь забіг трималися на межі потрапляння до фіналу і у підсумку перетнули фінішну лінію шостими, буквально однією сотою поступившись команді Швеції (3:32.61). Таким чином, потрапляння до фіналу навіть за часом вже було неможливим. А за мить на екрані висвітилися літери DQ навпроти збірної України. Приичною цьому стало вибігання з коридору під час передачі палички з першого на другий етап.

Пропонуємо вашій увазі коментарі дівчат.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Катя: «Я бігла перший етап, я перша дізналась про це, вже як Маша побігла. Передаю паличку і бачу, що вже кінець коридору і вже до мене потім дійшло, що я могла пригальмувати і ще виправити ситуацію. Але на швидкості не так то просто зупинитися. Але, сподівалася, що може мені здалося… Але сталося так як є».

Марія: «Напевно, я швидше вибігла, боялася, щоб Катя не наштовхнулася, щоб паличку в русі передати, мабуть ,перестаралася».

Настя: «У нас зазвичай все або дуже добре, а бо все дуже дуже погано. Сьогодні друге. Особисто у мене все йде цього року не так, як хотілося б, не так швидко, не так класно. Але я відчувала, що сьогодні біглося набагато краще. Намагалася максимально зберегти те, що було можливо. Але не ті швидкості у нас, немає того запалу. Ні, ну звісно, ми розраховували на фінал, але зазвичай з більшим азартом, сьогодні це було «зціпивши зуби». Сьогодні недостатньо наших результатів, щоб бути у фіналі чемпіонату Європи». Ну і бігли експериментальним складом. Але все ще попереду, це нам урок, будемо старатися! Нікуди не збираємося йти, будемо працювати надалі.

Таня: «У нас все залежить від бігу, не від передачі палички. Ми всі спрацьовані і відчуваємо одна одну. Лише от Маша нещодавно приєдналася до нас. Щодо відчуттів, звісно, важкувато було бігти третім бігом після індивідуальних 400».

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів