Злива рекордів від найвідважніших представниць української команди захоплює уяву навіть найвибагливішого вболівальника: срібло чемпіонату Європи, національний рекорд України та два особистих рекорди на 50 км с/х!

Тендітна Аліна Цвілій віднині є рекордсменкою країни та срібною призеркою континентальної першості з результатом 4:12:44. Ось, якими емоціями Аліна поділилась з журналістами одразу після фінішу:

Налаштовувалась дійти до фінішу! Ми з дівчатами (з Василиною та Христиною, – прим. ред.) домовились фінішувати в першій шістці, але десь на 30-му кілометрі зрозуміла, що можу показати кращий результат. Я бачила, що розрив у нас з суперницями величенький, тож я дуже старалася. По дистанції було дуже спекотно, але всі підтримували, тренери, глядачі!

Цю медаль я хочу присвятити моїй дочці, чоловіку, тренеру. Ми всі разом це зробили, ми дійшли до фінішу!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Христина Юдкіна хоча і поступилась рекордом України Аліні виглядала дуже позитивно та щасливо. Особистий рекорд в 4:20:46 та четверте місце на чемпіонаті Європи – саме такий результат у досвідченої Христини!

Були готові стартувати в будь-яких умовах, але зізнаюсь, думала, що буде важче. Дуже важко відходила від Тайцяну, довго не могла нормально тренуватись, бо була у розібраному стані. Тож, виступом я дуже задоволена.

Взагалі, для мене зазвичай найважчі останні 5 км, але сьогодні фініш був нормальний, лише в серединці дистанції були деякі складнощі.

Третьою серед українок і п’ятою на континенті з оновленням персонального рекорду стала Василина Вітовщик, її час  4:23:15. Незважаючи на те, що Василина по дистанції випала з чільної трійки, вона випромінювала впевненість та задоволення результатом.

Приблизно після 35-го кілометру я відчула, що отримала сонячний удар. Від цього ніхто не застрахований, таке іноді трапляється, але я задоволена, що дійшла до фінішу! Авжеж, хотілося б показати краще місце, потрапити в трійку, хотілося б щоб ми всі троє потрапили на п’єдестал, але все ще попереду, будемо працювати!

Напевно, я десь зашвидко розпочала і треба було поберегти сили, але це все досвід, це спорт. Оскільки це лише другі офіційні міжнародні змагання, то і для отримання досвіду треба трохи більше часу. Наступного разу обов’язково виправимо свої помилки і будемо показувати ще кращі результати.

Хочу подякувати за підтримку, дуже приємно було бачити українські прапори і не лише у представників команди, але і у звичайних вболівальників. Ти розумієш, що як би тобі не було важко, з якими б викликами не доводилось справлятись по дистанції, але коли ти чуєш українську мову та бачиш прапор, це надзвичайно надихає та надає сили!

Срібна призерка відпочиває в мікст-зоні

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів