Лос-Анджелес – Гдиня. Русс і Хапіліна за крок від п’єдесталів на 42 і 21

Тепер сезон шосейного бігу вже точно можна вважати відкритим! Після суперрезультату Олександра Сітковського у Сеулі на іншому кінці океану українські марафонці також відзначилися високими здобутками.

Так, Ігор Русс, фінішував четвертим на марафоні у Лос-Анджелесі. Фінішний результат нашого марафонця – 2:15:50, а попереду лише двоє кенійців та ефіоп. Першим дістався фінішу тут Велдон Кіруї з Кенії – 02:11:47.

Стартувала тут і рекордсменка України в марафоні Олена Шурхно, яка з часом 2:37:22 фінішувала сьомою. Переможниця Суле Гедо з Ефіопії витратила на подолання дистанції 2:33:50. Зазначимо, що 2 роки тому, у 2016-му, перемогу тут відсвяткувала українка Наталя Легонькова, тоді для цього їй знадобилося 2:30:40.

Тим часом, у прохолодній Польщі Вікторія Хапіліна фінішувала четвертою на півмарафоні у Гдині. Українка відзначилася чудовим фінішем і, перебуваючи практично усю дистанцію на відстані від лідируючої трійки, зуміла набігти і поступилася лише 12-ма секундами місцю на п’єдесталі – 1:14:19. І, таким чином, повторила свою минулорічну позицію в протоколі. Переможниця з Кенії – Крістін Ойго показала 1:13:54.

Додамо, що саме ця траса стане господарем Чемпіонату світу з півмарафону у 2020 році.

Нагадаємо також, що цими вихідними українці виступали ще й у змаганні Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (АБЛФ), яким став чемпіонат з марафонського бігу в кіпрському Лімасолі.