Трикратний чемпіон Олімпійських ігор Кененіса Бекеле, власник другого результату на марафоні в історії, заявив, що він може “зняти” 90 секунд від діючого світового рекорду на найближчому Берлінському марафоні, який відбудеться вже 24-го вересня.

Бекеле – один з найуспішніший бігунів на довгі дистанції в історії. Трикратний олімпійський чемпіон та п’ятикратний чемпіон світу на дистанціях 5000 і 10000 метрів на доріжці, він також виграв і 11 чемпіонатів світу з кросу. Більше того, він діючий рекордсмен на 5000 і 10000 метрів.

Він показав 2:03:03, коли минулого року виграв Берлінський марафон, всього в шести секундах від світового рекорду Денніса Кіметто – 2:02:57, який був встановлений на тій же трасі в 2014 році.

35-річний Кененіса сказав, що він розглядає “лише світовий рекорд”, він наголосив журналістам, що він може пробігти “в межах 2:01:30”, перш ніж піде з професійного спорту.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

У 2015 році в Дубаї Бекеле був змушений зійти через травму в середині дистанції, а в 2017 році на Лондонському марафоні він поскаржився на взуття Nike, за його словами він змагався не з суперниками, а з взуттям. Пухирі на стопах змусили Бекеле фінішувати лише другим за кенійцем Даніелем Ванджиру.

“Я абсолютно впевнений у собі. Моя підготовка йде добре. Я цілком здоровий”. Марафонець на прес-конференції перед майбутньою гонкою сказав, що буде битися з двома кенійцями, олімпійським чемпіоном Еліудом Кіпчоге та екс-рекордсменом Вілсоном Кіпсангом.

Марк Мільде, директор змагань BMW BERLIN-MARATHON, який обіймає свою посаду з 1999 року та в чиї обов’язки входить рекрутинг елітних атлетів, в захваті від зустрічі відразу трьох надзвичайно талановитих марафонців: “Це збіг сонця. Не часто буває, що три найсильніших марафонці в світі зустрінуться віч-на-віч. Як організатори, ми схрестили наші пальці за гарну погоду та захоплюючу конкуренцію”.

Перекладено та адаптовано за матеріалами athletics.co

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів