Володимир Мисливчук зійшов на п’єдестал Кубку Європи, що проходив на Канарських островах

Мої емоції зашкалюють, я щасливий”, – у захваті говорить Володимир Мисливчук, він став бронзовим призером Кубку Європи з метання молоту, що відбувався в іспанському місті Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія.

“Змагання були дуже важкі, адже проходили у неймовірну спеку – плюс 28, але я не жаліюся, бо всі учасники були в однакових умовах. Я радий, що в останній, шостій спробі мені вдалося метнути молот на відстань 69,47 метрів і зійти на п’єдестал. На Канарах я поставив особистий рекорд. Та найголовніше, що мені поталанило залишити позаду багатьох елітних суперників, серед яких спортсменів з Білорусі, Іспанії та Хорватії”.

Новоспечений призер Євро признався, що вибрав метання молот через … заздрість. “Я почав займатися улюбленою справою у дванадцять років, – каже 20-літній спортсмен, – Старший за мене на п’ять років брат Євген вже активно метав молот і привозив медалі з різних змагань. Я йому по-білому заздрив і якось пообіцяв, що також виборюватиму медалі. Записався на гурток до тренера Ярослава Маланюка в рідному Делятині і почав активно займатися. І ось тепер я вже перевершив досягнення свого брата”.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Володимир Мисливчук запевняє, що бронзова медаль Кубку Європи не межа його можливостей і що в нього попереду серйозніші цілі. Він продовжує активно працювати. Тренується три рази на день. “У моєму тижні чотири дні робочі і три вихідні, – каже атлет, – Але ці три відпочинкові дні з натяжкою можна назвати вихідними, бо я відновлюю організм. Саме так побудована підготовка метальника: 30 відсотків тренування і 70 відсотків відновлення. Під час трьох відновлювальних днів відвідую басейн, сауну, роблю масажі, а ці процедури також виснажують організм. Ну а в ході тренувань праця дуже важка. Найскладніше у тренажерному залі, де доводиться піднімати та присідати зі штангами, вагою понад 200 кілограмів”.

Титулований спортсмен твердить, що жодні тренування не допоможуть стати чемпіоном без правильного харчування. “Так, їжа – понад усе, – говорить Володимир Мисливчук, – У нашій дисципліні є правило: “Добре їсти, добре спати і можна на 80 метрів метати. Стараюся споживати натуральну їжу. Їм багато, і я цього не приховую – по чотири або п”ять разів на день. Харчами не перебираю, адже живу в гуртожитку, де гріх розкошувати. Готую їду самотужки. Наш допінг – гречка та куряче філе. Вони є приятелями метальників. Також вживаю цибулю, часник – щоб бути здоровим. Якщо спортсмен мого рівня застудиться і вживає антибіотик, то показує гірший результат на чотири чи на п”ять метрів. Мені не можна хворіти”.

Олег ЗУБАРУК, газета “Експрес”

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів