Бігові види вечірньої програми продовжилися забігами жіночої півторашки. Олена Сідорська, котра лише починає «смакувати» цією дистанцією, дебютувала на дорослому Чемпіонаті Європи в приміщенні. І дебютувала цілком достойно. Олена показала особистий рекорд – 4:14.95. І хоча не пройшла до фінального кола змагань, спортсменка визнає, що це є хорошим підґрунтям для підготовки до Олімпійських Ігор в Токіо і разом з тим навіть трохи шкодує, що не перейшла на цю дистанцію раніше.

Можна сказати, що перша моя півторашка була на Чемпіонаті України, така щоб з суперницями і в хорошій компанії. В цілому, мені ця дистанція подобається, але самопочуття після півторашки не дуже, після 800-метрівки якось краще зазвичай себе почувала, там менше бігти:)

Тренер мені сказав просто «відчути» цю дистанцію. Хотілося б краще, налаштовувалася на кращий результат, хоча б на 2-3 секунди, відчуваю, що потенціал 100% є. Але що завадило, сказати не можу. І бажання є! Залишилося ще попрацювати трохи. “Фінішувати” 500 метрів поки що для мене щось абсолютно нове.

Я раніше не змагалася на таких першостях в приміщені. Але атмосфера тут дуже класна, не передати! Це для мене шалений досвід: нові відчуття, багато людей, котрих я бачила лише по телевізору. Крім того, я тут маю неймовірну підтримку від свого чоловіка, масажиста нашої збірної, який також приїхав сюди у складі команди, і, звісно, мені дуже допомагає.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Перехопила естафету на біговій доріжці Ольга Бібік, котра вже вдруге встигла вийти на доріжку белградської арени. Після ранкового забігу Оля встигла перепочити лише кілька годин і стартувала у півфіналах 400 метрів у вечірній програмі. З результатом 53.66 Бібік прибігла до фінішу четвертою, що не дозволяє пройти до фінальної стадії змагань. Та спортсменка не засмучується і налаштовується показувати хороші секунди в естафеті.

IMG_6917

Тішить те, що є якась стабільність. Це моя перша зима, яка так добре пройшла. Враховуючи, що я зимою раніше ніколи так вдало не бігала.

Відчутним був такий короткий відпочинок між забігами. Встигла лише помитися, поїсти, навіть поспати не встигла, серце і ноги не відновилися. Заснути взагалі не змогла.

В цілому завдання на Чемпіонат Європи я виконала, думаю, тренер задоволений. Хоча, незважаючи на те, що я пробігла швидше ніж вранці, зараз мій біг мені зовсім не сподобався: стрибала і тягнула крок. По дистанції старалася думати про стопу, швидко її знімати, що є моєю основною помилкою. А от сідничний нерв не заважав, я його знеболила напередодні перед сном.

Завтра цілий день буду відновлюватися і налаштовуватися на естафету. Я впевнена, що у нас все вийде, дівчата зберуться і ми покажемо свої бійцівські якості.

Володимир Киц став єдиним представником України на дистанціїї 3000 метрів. Показавши «свій» результат – 8:04.96, Володимир не зміг пройти далі.

IMG_6988

За тиждень до старту я застудився. Звичайно, хотілося краще, але хвороба трохи завадила. Думаю, якби не хвороба міг би міняти 8 хвилин. Вважаю, що секунди нормальні, пробіг по своєму ж результату, провалу нема і це вже непогано. Хоча для таких забігів, думаю, треба робити відбірковий норматив 7:50.0, щоб себе комфортно почувати в цій компанії.

На літо поки що планів ще не будував, все залежатиме від того як проведу тренувальний збір. Хотілося б поїхати у вискогіря, але не знаю як буде виходити. Але без високогіря на середніх дистанціях готуватися складно.

В кваліфікації в чоловічому потрійному кольори українського прапору відстоював Павло Безніс, але результату в 15,99, який він показав в останній спробі, вистачило лише на 16-е підсумкове місце.

IMG_7053

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів