Початок вечірньої програми пройшов під зіркою бар’єрів, а зіркою для всієї України стала Анна Плотіцина, яка з особистим рекордом вишла в фінал найкоротших бар’єрів. 7,92 – саме такий орієнтир встановила Анна, спрогресувавши за сезон практично на десяту секунди, і вже о 20:55 за київським часом на нас чекає надзвичайна подія – українка в фіналі Чемпіонату Європи-2017!

У чоловіків в бар’єрах, на жаль, справи гірші. У першому забігу на старт вийшов найемоційніший український спринтер Артем Шаматрин, але був дискваліфікований суддівською бригадою, нібито за фальстарт.

Не зрозумію, що відбулося. Я слухав, уважно слухав суддів, навіть в думках не було спеціально вгадати. Але електроніка показала реакцію 0,093, що тут ще додати.

Досягнення не мають бар'єрів

IMG_6872

В заключному третьому забігу кваліфікації на колодки став досвідчений Сергій Копанайко, але помилка на старті не дозвовила йому показати час, на який він був готовий, в результаті 7,95 та 5-те місце в підсумковому протоколі

Відверто завалив старт, через що втратив дорогоцінний час. До другого бар’єру довелося виправлятися і лише після нього мені вдалося щось показати . Не думаю, що це пов’язано з помостом по якому доводиться змагатися, адже тренувальні пришвидшення були відмінні, більше того це вже третій Чемпіонат Європи на помості тому причина в чомусь іншому.