Софія Яремчук, у складі збірної Італії, стала четвертою на Чемпіонаті світу з військового півмарафону

У Люцерні, Швейцарія, відбувся перший Чемпіонат світу з військового півмарафону. Змагання було інтегровано у щорічний SwissCityMarathon. А участь в них взяли понад 200 спортсменів-військовослужбовців із 38 країн.

Українські військовослужбовці участі у змаганнях не брали, бо зараз мають більш важливі заняття. Але все ж можна сказати що наша країна мала певне представництво у Люцерні. Софія Яремчук,  яка з 2021 року виступає під італійським прапором, захищала у Швейцарії честь італійської армії, і команду не зганьбила.

В особистому заліку Софія фінішувала 9-ю з часом 1:10,47. А у складі італійської жіночої команди, де враховувалися результати трьох спортсменок, посіла четверте місце. Сумарний час італійської команди 3:35,14, і це найкращий результат серед європейок. Попереду збірні військовослужбовців Бахрейну, Марокко і Танзанії. В особистому заліку теж лідирували спортсмени цих країн.